fbpx

Високоякісний друк пластикових карток

Пластикові карти давним-давно стали обов’язковими атрибутами будь-якої сучасної людини: від банківських «кредиток» до посвідчень водія, від ID-перепусток до бейджів співробітників. Об’єм, список можливостей і довговічність створили цю продукцію бажаним засобом для багатьох сфер роботи.

Цифрові принтери для пластикових карт дають можливість створювати особисті картки, сприятливі для певного використання, або ж налаштовувати та персоналізувати картки за потребою прямо в момент видачі. Щільно вбудований із системами захоплення зображень (цифровими камерами) і системами комп’ютерних баз даних, принтер є базою вбудованої системи з виробництва пластикових карт. Процес друку проводиться швидко (всього кілька секунд на карту), тому часто карти генеруються і персоналізуються, доки власник карти чекає, пов’язуючи покупця або власника картки з організацією або програмою-емітентом.

Пластикові карти з цифровим друком мають численні технологічні функції: крім комбінації картинок, графіки, слова, штрих-кодів, логотипів у них може бути закодована додаткова машинна інформація, така як магнітні стрічки та чіпи смарт-карт Em-marine. Цифровий друк пластикових карток змінив попередні методи виготовлення карток і інтегрував процес отримання карток в електронне середовище, що контролює велику частину сьогоднішнього бізнесу.

Наприклад, посвідчення особи з фотографією, зазвичай роблять з допомогою або стандартного методу з використанням плівки (застарілий метод), чи технології цифрової друку. Найбільш старий і нормальний процес виготовлення власних карт є багатоетапний процес. Перш за все потрібно було зробити моментальну фотографію людини, обрізати зображення, щоб воно відповідало розмірам і вимогам карти. Потім друкувалася інформація про особистість людини. Після цього потрібно було ламінувати фотографії і роздруковану інформацію також. Але карти, зроблені даним способом, просто підробляють, а створення карт може використовувати велику кількість часу і вимагати конкретних зусиль.

Цифрова друк карток — це одноетапний процес, при якому текст, графіка і зображення фізично друкуються на карті з комп’ютера. Ці картки зазвичай мають розмір кредитної картки, і виготовлені з пластику – полівінілхлориду, набагато відомого як ПВХ. Друк на пластикових картах може бути монохромний або повнокольоровим, лицьовим або двостороннім.

Особливості якості цифрового друку карток

Якість зображення пластикових, виготовлення за допомогою технології цифрового друку, набагато вище, ніж у карт, приготовлених класичним ручним методом лімінування. Картки виглядають якісно, тому що оцифровані фотозображення більш виразні і можуть бути відредаговані для поліпшення якості кольору. Розміщення всіляких графічних складових картки більше послідовне, а шрифт більш виразний.

Еластичність. Принтери для пластикових карт можуть друкувати текст, штрихові малюнки і фотографії. Вони ще можуть кодувати магнітні стрічки і давати контактні дані для програмування чіпів смарт-карт. Програмне забезпечення для дизайну карток дає користувачам великий простір до створення і редагування оригінальної продукції.

Захищеність. Принтери пластикових карток ще можуть використовувати різні типи захисту, щоб зробити картки стійкими до підробки і стирання. Ці захисні матеріали, в тому числі кількості накладки з голограмами, роблять карти більш безпечними, так як їх неможливо легко відтворити або підробити.

Довговічність. Захисні матеріали для карток, такі як захисні лаки, ламінуючі листи та захисні носії для карт, забезпечують всілякі значення довговічності карт, роблячи карти стійкими до стирання, впливу ультрафіолетового випромінювання, пошкодження водою і впливу рідких хімікатів.

Комфорт. Друк індивідуальних пластикових карт надає вам можливість виготовляти карти за цей час, коли вони вам потрібні, і там, де вони вам потрібні, дозволяючи видавати нові картки за потребою. Наявність особистого принтера для карток дозволяє легко і швидко вносити зміни до змісту або дизайну карток.

Як це друкується

Зазвичай принтери пластикових карток ділять на дві категорії за застосовуваною технологією виготовлення продукції: сублімаційна або термотрансферна. Високоякісний друк пластикових карток Emboss обидва способи сподіваються на нагрівання стрічки, коли вона протікає під термодрукуючою головкою. Відмінність полягає в тому, що саме стрічки для термопереносу гріються і переносять чорнило на пластикову карту, а стрічки для сублімації гріються і піддаються процесу хімічної конфігурації, в результаті якого чорнило переходить у газоподібне положення, яке потім просочується в пластикову карту.