fbpx

3-tag та 2-tag карти (брелоки 28*54 мм)

Вартість виготовлення 3-tag та 2-tag карт + номер + круглий отвір 5 мм, закруглені кути.
Ціна у гривнях, за одну міні-карту:

Тираж:30050090015003 0005 000
Двостороння повнокольорова карта (4+4)3.002.402.302.202.001.90

3-tag 2-tag карти3-tag 2-tag картки

Вимоги до макетів доступні за посиланням

Виготовлення 3 tag та 2-tag карт (брелоки 28*54 мм)

Останнім часом величезної популярності набули нестандартні пластикові міні-карти, звані 3-tag та 2-tag карти.
Такі вироби вигідно застосовуються як рекламні карти та брелоки. Також їх використовують для різних сфер підприємницької діяльності як карти лояльності, бензинових, страхових карток та ін. Виготовлення 3-tag картки як якоїсь складової в основній карті лояльності додаткових міні-карток має дві важливі переваги.
По-перше , вручивши своїм рідним або друзям 3 Tag карти, які були видані разом з основною картою, можна ще більше заощадити на різні послуги або покупки.
А по-друге, при збігу штрих-кодів на всіх картах, накопичення коштів проводиться на один загальний бонусний рахунок. Якщо всі користуються однією картою, то це не дуже зручно. Краще, звичайно, якщо у кожного буде своя власна картка. Для підвищення прибутку торгова мережа збільшує кількість лояльних клієнтів за допомогою розповсюдження 3-Tag карток.

Виробничі особливості 3 TAG міні-карт

Як матеріал для виробництва 3-Tag та 2-Tag карт використовується пластик. Стандартної заготовки із пластику вистачить на виготовлення двох-трьох міні-карт із закругленими кінцями. Така основа має такі розміри: 86 на 54 мм. Додатковою особливістю для зручності використання міні-карти може стати зроблені в ній круглі отвори 5 мм. Крім того, за бажанням майбутнього власника картки, може бути виготовлені не лише окремі карти, але й не до кінця висічені, для повного розламування яких використовуються спеціальні борозди. Картку з отвором, наприклад, можна прикріпити до зв’язки ключів. Крім того, його носіння можна застосувати як брелок.

На карту 3 Tag, яка використовується як обліковий наноситься штрих-код, наприклад, Code 128, Code 39, EAN 13 EAN 8 або інший.

Також у таку карту вводяться всі необхідні відомості про програму дисконту. Як правило, факторами, що впливають на ціну виготовлення міні-карт, є не тільки кількість запланованих до випуску карт, але й тип друку (цифрової, офсетної або трафаретної). Також те, скільки коштуватиме 3 Tag карта, полягає у необхідності нанесення на неї персональної інформації про клієнта.

Виготовлення 3 tag, міні карт, пластикових брелоків

Специфікація

Матеріал — ПВХ пластик.

Поверхня — ламінована, мат або глянець.

Розмір — 53,98*28,53*0,76 мм (відповідно до ISO-7810).

Поліграфічне оформлення – цифровий струменевий друк в 6 кольорів.

Виготовлення 3 tag, міні карт, пластикових брелоків Київ, виготовлення 2 tag карт, корпоративні пластикові картки, пластикові картки дешево, пластикові магнітні картки, ембосування картки, пластикові картки з тисненням, кодування пластикових карток, кодування стрічки пластикових карток, картки зі штрих-кодом, картки з ембосуванням, пластикові картки київ, пластикові картки київ, виготовлення пластикових карток київ, магнітні картки, пластикові картки виготовлення, знижкові картки, картки пластикові, картки пластикові, купити пластикові карти, дизайн пластикових карток, пластикові картки купити, замовити пластикові картки, куплю пластикові картки, пластикові картки виробництво, пластикові картки друк, пластикові дисконтні картки, виготовлення пластикові картки, дизайн пластикові картки, пластикові картки з магнітною смугою, пластикові картки та їх види, замовлення пластикових карток