fbpx

БЕЗКОНТАКТНІ КАРТКИ EM-MARINE MIFARE

Товщина картки – 0,8 мм. Частота роботи 125 кГц. Розмір 86*54мм.
Можливе нанесення будь-якої графіки, фото, друкованого номера або штрих-коду.

Вартість виготовлення безконтактних карток Em-Marine або Mifare в гривнях, за одну картку.
Друкуємо кратно 10 шт.:

ТИРАЖ:10-100от 101 до 1000от 1001 до 5000от 5001 до 10000
Ціна за шт.16151413

Характеристика безконтактних карток EM-MARINЕ

Картки безконтактні Em-marine компанії EMBOSS є одним з основних елементів систем радіочастотної ідентифікації об’єктів (RFID-систем). У порівнянні з широко поширеними в даний час методами ідентифікації по штрих коду або інформації на магнітній стрічці, RFID — системи мають ряд істотних переваг. Ідентифікація об’єкта проводиться за унікальним цифровим кодом, що зберігається в пам’яті чіпу смарт-карти і випромінюється в діапазоні радіохвиль. Чіп розміщується безпосередньо в тілі пластикової карти, тут же розміщується антена, за допомогою якої здійснюється приймання та випромінювання радіохвиль.

Безконтактні картки Em-marineБезконтактні картки Em-marine КиївБезконтактні картки Em-marine Київ, Ужгород, Житомир

Картки Em-marine безконтактні EMBOSS  – пластикові картки товщиною 0,8 мм, що працюють на відстані до 10 см від пристрою зчитування (кардрідер), найбільш поширені та прості у застосуванні на ринку України.

Якісні безконтактні проксіміті картки широко використовуються для здійснення контролю доступу в найрізноманітніших закладах, офісах, на автопарковках, навчальних закладах. і тому подібне. З їх допомогою контролюється робочий час у компаніях, час роботи та проходження водіїв та торгових представників.

Ідентифікатор доступу безконтактні картки Em-marine EMBOSS може бути виконаний у вигляді пластикової RFID карти, брелока, браслета або іншого неметалізованого предмета. Найчастіше використовуються карти та брелоки. Іншими відмінностями у різних виробників може бути:

Робоча частота картки доступу
Довжина коду та алгоритм шифрування;
Дальність зчитування.

Відповідно, кожен тип карток працює у своїй системі доступу, універсальних ідентифікаторів не буває.

Застосування безконтактних карток Em-marine EMBOSS:

 • карта доступу для електронних офісних замків.
 • майстер-карта для електронних офісних замків.
 • карта доступу для електронних замків для шафок.
 • майстер-карта для електронних замків для шафок.
 • карта доступу до фітнес-клубу (абонемент).
 • карта доступу до офісної будівлі.

Картки EM-Marine Emboss можна використовувати білими, без друку. Ми можемо запропонувати Вам картки з повнокольоровим друком: логотипом, назвою компанії, штрих-кодом, QR-кодом, номером, посадою, ПІБ власника картки. Передаємо фірмовий стиль компанії або установи з нанесенням усієї необхідної інформації.

Безконтактні картки Mifare

Для сучасного обліку у бізнесі використовується безліч інструментів. Найбільш напрямком, що розвивається, є введення безконтактних пластикових карток. Таким чином, карта RFID із чіпом Mifare 1K має повний ступінь безпеки. Він виготовлений із ПВХ-пластику, в якому протягом кількох раундів є котушка із чіпом. Смарт-карта є безпечною і практично неможливо зламати або підробити.

БЕЗКОНТАКТНІ КАРТКИ EM-MARINE MIFARE

Чип-карта відповідає необхідному стандарту зв’язку ISO/IEC1443A, тобто розділам 2 та 3. Карта RFID має одностороннє з’єднання з приймачем, яке створює магнітне поле та зчитує зашифровані дані з картки. Пластикова карта підтримує протокол ISO14443A та розмір EEPROM 1024 байти.

Основні сфери застосування безконтактних карт Mifare 1k

 • верифікація прав користувача для керування доступом
 • використання як проїзних карток у транспорті;
 • використання для оплати послуг платних автобанів;
 • плата за парковку, стоянку автомобіля;
 • як балансові карти на послуги готелів, розважальних комплексів тощо.

Технічні характеристики карти Mifare 1k

БЕЗКОНТАКТНІ КАРТКИ EM-MARINE MIFARE
 • Стандарт: ISO14443А
 • 13.56 мГц частота
 • Пам’ять: перезаписування, читання та запис
 • Відстань зчитування: до 100 мм
 • Місткість пам’яті: 1024 байт
 • Габарити: 85,4 х 54,0 х 0,8 мм
 • Матеріал: ПВХ
 • Допустима вологість: 95%
 • Температура експлуатації: -30 ° C +70 ° C

Ця карта використовується для моніторингу та запису контролю доступу та робочого часу. Карту RFID з чіпом Mifare 1K можна придбати у emboss.com.ua за доступною ціною.

Картки EM-Marine, em marine, em marine карта купити, em marine карти, em marine стандарт, em marine ціна, em карти, emmarine, em-marine карта купити, em-marine карти, mifare або em marin, slimprox proxi-карта em-marine, безконтактна карта em-marine, безконтактна карта доступу em-marine, безконтактна карта доступу Mifare товста, безконтактні карти em-marine, е марін, ем марин карти, емарін, карта Mifare купити, карта em-marine ціна, карта доступу em -marine, карта доступу em-marine (товста), карта доступу em-marine купити, картка em marine, карти em marine, карти em marine, карти em marine mifare, карти Mifare, карти em-marine купити, карти em-marine купити київ, карти em-marine купити україна, карти доступу em marine, карти доступу em marine ціна, карти стандарту em marine, купити безконтактні карти Mifare, купити карти em -marine, проксіміті карта Mifare, проксіміті карта emmarin, зчитувач em marine