fbpx

Офсетний друк

Разом із нашими партнерами, найкращою друкарнею в Києві та Україні, пропонуємо високоякісний офсетний друк — розширений комплекс послуг від дизайну, верстки, друку, золотодавлення, висікання, зшивки, склейки, оформлення книги в тверду, м’яку обкладинку або футляр до пакування в термоплівку готової продукції.

Найновіші швидкісні рулонні та листові офсетні машини фірми “Heidelberg” для офсетого друку, укладочно-швейно-різальні агрегати фірм “Heidelberg” і “Muller Martini”, термосклеювальні машини “Kolbus” і “Muller Martini”, різальні машини фірми “Heidelberg” Wohle” машина для вирубування та склеювання коробок, упаковок Bobst, книговставкова машина BL-500, ниткошвейна машина “Astronic” — далеко не повний перелік поліграфічного обладнання світових марок. Обладнання, виготовлене за останнім словом техніки.

Найкращі верстальники, друкарі, палітурники – всі готові вчасно та якісно, ​​за найкращою ціною виготовити будь-яку поліграфічну продукцію – етикетки, журнали, газети, листівки, календарі, упаковку, рекламну продукцію.

Це новий рівень якості. Ваш надійний партнер у поліграфічному світі. Гарант якості поліграфічної продукції, з якою Ваш бізнес буде успішним!

Наші можливості:

Офсетний друк

Друк для великого бізнесу

Найбільший парк нових ротаційних офсетних машин, що дає можливість одночасного друку на двох-трьох машинах мільйонних тиражів рітейлів, листівок, газет.

Дизайн, Pre-press

Дизайн, Pre-press

Талановиті художники, які працюють у друкарні, кваліфіковано, творчо підійдуть до створення дизайну поліграфічної продукції з огляду на всі побажання замовника.

Книжкове виробництво

Книжкове виробництво

Ми єдині в Україні, хто спеціалізується на виготовленні книг художньої тематики, при цьому наша унікальна ниткосшивна машина не проклеює окремо кожен зошит, що дає можливість запечатувати повні звороти.

Післядрукарське виробництво

Післядрукарське виробництво

У нас є єдина в Україні швидкісна машина, яка зшиває на скобу газетну продукцію на папері із щільністю від 32 г\м², і ми маємо найбільший парк обладнання для порізки, скріплення на скобу, термосклеювання, висікання, тиснення, шиття тощо.

Виготовлення упаковки

Виготовлення упаковки

Ми друкуємо упаковку будь-якої складності на целюлозному та макулатурному картоні. У нас встановлено обладнання для вирубки формату В1 з можливістю одночасного нанесення конгревного тиснення (шрифт Брайля). Після висікання склеюємо коробки різної складності на 3-4 точки.

Цифровий листовий друк

Цифровий листовий друк

Многофункціональна цифрова листова машина Canon imagePRESS C650 дозволяє друкувати малотиражні замовлення на матеріалах різної щільності від 52 до 350 г/м2 зі швидкістю до 65 аркушів за хвилину. Завдяки широкому функціоналу машини можна друкувати на різноманітних дизайнерських картонах, у тому числі металізованих, а також на самоклеючих матеріалах.

Друк на тканинах

Друк на тканинах

Основна спеціалізація – цифровий друк на натуральних тканинах: шовку, льону, бавовні, віскозі. Спільно з українськими та європейськими дизайнерами створюємо принти для одягу, хусток, шарфів, постільної білизни, столового текстилю, картини на шовку та багато іншого. Всі принти виготовляються за індивідуальним замовленням відповідно до технічних вимог.

Оздоблення:

УФ-лак

УФ-лак

Використовується для захисту фарб від пошкоджень. Є глянсовий та матовий ефект.

Ламінація

Ламінація

Використовується для захисту фарб від механічних пошкоджень та контакту продукції з водою. Є глянсовий та матовий ефект.

Вибірковий УФ-лак

Вибірковий УФ-лак

Застосовується для виділення певної галузі поліграфічної продукції, а також у випадках, коли є зони для проставлення дати або інших змінних елементів.

Блинтове тиснення. офсетний друк

Блинтове тиснення

Використовується для створення об’ємних елементів, у тому числі втиснутих зображень у матеріалі. Може використовуватися разом із конгревом.

Тиснення фольгою

Тиснення фольгою

Плоске та об’ємне тиснення фольгою використовуються для створення ефектного багатого стилю. Ефект металізації надає предмету статусності та привабливості, а тиснення — об’єм.