fbpx

Вимоги до макетів пластикових карток

Вимоги до макетів пластикових карток Emboss:

  • Макет приймається в електронному вигляді в Adobe Illustrator або Photoshop у форматі *.eps, *.pdf, *. ai, *.tif з роздільною здатністю 300 dpi/inch.
  • Всі шрифти переводяться в криві або надаються окремою папкою, якщо потрібне коригування тексту.
  • Ефекти (тіні і т.д.) повинні бути растровані в 300 dpi/inch.
  • Білий шрифт робимо пожирніше, з обводкою (stroke).
  • Макет картки повинен бути виконаний у масштабі 1: 1 у колірній системі CMYK.
  • Розмір картки має бути 90 х 57мм. Без заокруглених кутів. Відступ важливої ​​інформації 6 мм від краю картки всередину.

Вимоги до макетів пластикових карток

ШАБЛОНИ:

Завантажити шаблон в форматі PDF

Завантажити шаблон у форматі TIFF

Додаткова інформація з поясненнями

Геометричні розміри пластикових карток повинні відповідати вимогам ISO-7810 «ідентифікаційні картки – фізичні характеристики» та мати такі розміри:

ширина – 85,595 ± 0,125 мм
висота – 53,975 ± 0,055 мм
товщина – 0,76 ± 0,08 мм
радіус кола в кутах – 3,18 мм

Вимоги до макетів пластикових карток мають бути наступними: Макет повинен бути виконаний у масштабі 1: 1 розміром 90х57 мм, при цьому розмір реальної карти становить 86х54 мм (запас 2 мм по горизонталі та 1,5 мм по вертикалі необхідний для вирубки картки), роздільна здатність повинна бути не менше 300 dpi , кольори в моделі CMYK.
Всі шрифти тексту переведені в «криві». Якщо текст, що змінюється, виконаний нестандартним шрифтом, то його необхідно надати разом з макетом. Білий шрифт робимо пожирнішим.
Текст та інші об’єкти не повинні розташовуватися ближче, ніж 6 мм від краю карти і не ближче 4 мм від магнітної смуги. Макети лицьової та зворотної сторін повинні бути в окремих файлах. Цифри, що виконуються ембосуванням, повинні бути у файлі Еxel, де вказуються розташування та розміри елемента.

Ембосування (видавлені цифри та літери)

Ембосування має розташовуватися на карті на відстані не менше 5 мм від верхнього, нижнього та правого краю та на відстані не менше 6 мм від лівого краю карти. Так само ембосування не повинно бути ближче 5 мм від магнітної стрічки. Символи видавлюються лише горизонтально. Стандартний розмір символів, що ембосуються:

Великий шрифт – 4,5 мм; Малий шрифт – 3 мм; Великий шрифт може містити лише цифри: 0123456789, малий шрифт – цифри та великі літери кириличної та англійської мов, включаючи символи: “.”, “,”, “‘”, “-“, “/”, “&”.< /p>

Приблизна кількість символів в одному рядку становить: – для великого шрифту (4,5 мм) – 20, включаючи пробіли; – для малого шрифту (3 мм) – 30, включаючи пробіли.

Будьте уважні, щоб ембосування не закривало важливу інформацію на зворотному боці картки!

Магнітна стрічка

Для стандартних пристроїв зчитування (рідерів) використовується магнітна стрічка шириною 12,7 мм (0,5 дюйма), яка розташовується на відстані 4 мм від краю картки. Стандартним положенням магнітної стрічки є положення верхнього краю карти, в той же час магнітна стрічка може розташовуватись і у нижньому краї картки. Магнітна стрічка містить три доріжки. Усі три доріжки магнітної стрічки зазвичай застосовують у великих банківських платіжних системах. У дисконтних картках і картах доступу використовується всього одна доріжка (як правило друга). Доріжки можуть бути закодовані таким чином:
1-доріжка – може містити цифробуквенну інформацію: до 76 знакомісць QWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM123457; = + () – ‘”! @ # ^ & Amp; * & lt; & gt; / Всі латинські літери ВЕЛИКІ. Інформація буде оточена службовими символами:”% “- на початку рядка,”? “Наприкінці рядка. Службовий знак”? “Додається в кінці кожного рядка і означає кінець запису на магнітну стрічку і при зчитуванні не відображається.

2-доріжка – тільки цифри: 1234567890 і знак “=”, до 37 знакомісць. Пробіл відображається на магнітній смузі знаком “=”, знак “?” означає кінець запису на магнітну стрічку та при зчитуванні не відображається. Інформація буде оточена службовими символами: “;” – на початку рядка, “?” наприкінці рядка.

3-доріжка – тільки цифри: 1234567890 і знак “=”, до 104 знакомісць. Пробіл відображається на магнітній стрічці знаком “=”, знак “?” означає кінець запису на магнітну стрічку та при зчитуванні не відображається. Інформація буде оточена службовими символами: “_” – на початку рядка, “?” наприкінці рядка.

Штрих-код. Вимоги до макетів пластикових карток

Штрих-код на картці повинен розташовуватися з відступом не менше 4 мм від будь-якого краю картки та від магнітної стрічки. Довжина штрих-коду залежить від кодованої інформації та типу штрих-коду. Багато штрих-кодів мають можливість кодувати не лише цифри, а й літери. Набір кодованих символів конкретного штрихкоду вказується у відповідній специфікації. При розміщенні штрих-кодів необхідно враховувати мінімально допустимі розміри для подальшого впевненого зчитування. Довжина штрих-коду залежить від кількості кодованих символів. Висота штрих-коду має бути не менше 10 мм. Штрих-код друкується чорним кольором, колір фону залежить від чутливості обладнання зчитування – як правило білого кольору. Можливий друк наступних типів штрих-кодів: CodeBar, Code 39 (Extended), Code 93 (Extended), Code 128 ), EAN / JAN-13, EAN / JAN-8, Post Net, UCC / EAN – 128, Interleaved 2 of 5, HIBC-39, MSI Plessey, UPC-A, UPC-E.

Вимоги до персональних даних

Інформація для персоналізації послуг в Excel-файлі, де в кожному рядку вказані дані для однієї картки. Вимоги до макетів пластикових карток: Наприклад, у сторінках послідовно перераховуються: Прізвище, Ім’я, По батькові, посада, номер телефону, ім’я файлу з фотографією. Для елементів персоналізації необхідно вказати назву шрифту, його зображення (стиль) і розмір. Розмір тексту в пунктах повинен бути не менше 6pt (для стилю Bold), не менше 10pt (для стилю Normal). Кращими є рубані шрифти без засічок (типу Arial, Tahoma), кольори: чорний, білий, жовтий, червоний, синій, зелений, срібний, золотий.

Вимоги до макетів пластикових карток компанії Emboss: Текстова інформація (імена, прізвища та ін.) Для кодування або ембосування повинні бути зроблені великими літерами. Дані кодуються на різних доріжках магнітної смуги мають бути вказані у різних стовпчиках. Дані ембосування на різних рядках повинні бути записані в різних стовпчиках. Для перепусток має бути додатково наданий макет з одним екземпляром даних.