fbpx

Як з’явилися пластикові картки?

У 1888 році відомий американський письменник фантазер Едвард Белламі у своєму романі «Погляд назад» представив, що в майбутньому люди будуть платити спеціальними картками. Невже міг він уявити в той час аристократії, що його ідея втілиться в дійсність?

Читати далі

Високоякісний друк пластикових карток

Пластикові карти давним-давно стали обов’язковими атрибутами будь-якої сучасної людини: від банківських «кредиток» до посвідчень водія, від ID-перепусток до бейджів співробітників. Об’єм, список можливостей і довговічність створили цю продукцію бажаним засобом для багатьох сфер роботи.

Читати далі

Історія виникнення пластикової картки

Пластиковая карта

Одні з перших банківських карт були винайдені в Америці. Це були кредитки, але вони не вважалися банківськими і підтверджували лише платоспроможність власника за межами його банку. Їх виробляли з картону. У 1914 році деякі магазини та ресторани стали видавати постійним покупцям ці картки для застосування в якості документа при оформленні угод. Таким чином магазини намагались «прив’язувати» до себе покупців Власне після цього і назвали програму прив’язаності покупців (програми лояльності).

Читати далі