Вимоги до макетів

  • Макет приймається в електронному вигляді в Adobe Illustrator і Photoshop в форматі * .eps, * .pdf, * .ai, * .tif з дозволом 300 dpi / inch.
  • Всі шрифти переводяться в криві або надаються окремою папкою, якщо потрібне коригування тексту.
  • Макет картки повинен бути виконаний в масштабі 1:1 в кольоровій системі CMYK.
  • Розмір картки повинен бути 90 х 57мм. Відступ важливої інформації 6 мм від країв картки всередину.

ШАБЛОНИ:

Скачать шаблон в формате PDF

Скачать шаблон в формате TIFF

Додаткова інформація з поясненнями

Геометричні розміри пластикових карт повинні відповідати вимогам ISO-7810 «ідентифікаційні карти — фізичні характеристики» і мати такі розміри:

ширина — 85,595 ± 0,125 мм
висота — 53,975 ± 0,055 мм
товщина — 0,76 ± 0,08 мм
радіус кола в кутах — 3,18 мм

Макет повинен бути виконаний в масштабі 1: 1 розміром 90х57 мм, при цьому розмір реальної карти становить 86х54 мм (запас: 2 мм по горизонталі і 1,5 мм по вертикалі необхідний для вирубки карти), дозвіл має бути не менше 300 dpi, кольори приведені до колірної моделі CMYK.
Всі шрифти (не змінюється тексту) переведені в «криві». Якщо змінний текст виконаний нестандартним шрифтом, то шрифт необхідно надати разом з макетом.
Текст та інші об’єкти не повинні розташовуватися ближче, ніж 6 мм від краю карти і не ближче ніж 4 мм від магнітної смуги. Макети лицьового та зворотного боків повинні бути в окремих файлах. Елементи, що виконуються ембосування, повинні бути в файлі * exel, де вказуються розташування і розміри елемента.

Ембоссування

Ембосування має розташовуватися на мапі на відстані не менше 5 мм від верхнього, нижнього і правого краю, і на відстані не менше 6 мм від лівого краю карти. Так само ембоссированіє не повинно розташовуватися ближче 5 мм від магнітної смуги. При Ембосування символи видавлюються тільки горизонтально. Стандартний розмір ембоссіруемих символів:

Великий шрифт — 4,5 мм; Малий шрифт — 3 мм; Великий шрифт може містити тільки цифри: 0123456789, малий шрифт — цифри і великі літери російського і англійського алфавітів, включаючи символи: «.», «,», «‘», «-«, «/», «&».

Приблизна кількість символів в одному рядку становить: — для великого шрифту (4,5 мм) — 20, включно з пробілами; — для малого шрифту (3 мм) — 30, включаючи пробіли.

Будьте уважні, щоб ембоссированіє не забивав важливу інформацію на звороті карти!

Магнітна стрічка

Для стандартних зчитувальних пристроїв (рідерів) використовується магнітна смуга шириною 12,7 мм (0,5 дюйма), яка розташовується на відстані 4 мм від краю картки. Стандартним положенням магнітної смуги є положення у верхнього краю карти, в той же час магнітна смуга може розташовуватися і у нижнього краю карти.

Магнітна смуга містить три доріжки . Всі три доріжки магнітної смуги зазвичай використовуються в великих банківських платіжних системах. В дисконтних картах і картах доступу використовується найчастіше за все одна доріжка (як правило друга).

Доріжки можуть бути закодовані в такий спосіб:

1-доріжка — може містити цифробуквене інформацію: до 76 знакомісць QWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM1234567890:; = + () — ‘ «! @ # ^ & Amp; * & lt; & gt; / Всі латинські букви ВЕЛИКІ. Інформація буде оточена службовими символами:»% «- на початку рядка,»? «В кінці рядка. Службовий знак»? » додається в кінці кожного рядка і означає кінець запису на магнітну смугу і при зчитуванні не відображається.

2-доріжка — тільки цифри: 1234567890 і знак «=», до 37 знакомісць пробіл відображається на магнітній смузі знаком «=», знак «?» означає кінець запису на магнітну смугу і при зчитуванні не відображається. Інформація буде оточена службовими символами: «;» — на початку рядка, «?» В кінці рядка.

3-доріжка — тільки цифри: 1234567890 і знак «=», до 104 знакомісць пробіл відображається на магнітній стрічці знаком «=», знак «?» означає кінець запису на магнітну стрічку і при зчитуванні не відображається. Інформація буде оточена службовими символами: «_» — на початку рядка, «?» В кінці рядка.

Штрих-код. Вимоги до макетів пластикових карт

Штрих-код на картці повинен розташовуватися з відступом не менше 3 мм від будь-якого краю картки і від магнітної смуги. Довжина штрих-коду залежить від кодируемой інформації і типу штрих-коду. Багато штрих-коду мають можливість кодувати не тільки цифри, але і букви. Набір кодованих символів конкретного штрих-коду зазначається у відповідній специфікації. При розміщенні штрих-кодів необхідно враховувати їх мінімально допустимі розміри для подальшого впевненого зчитування. Довжина штрих-коду залежить від кількості кодованих символів. Висота штрих-коду повинна бути не менше 10 мм. Штрих-код друкується чорним кольором, колір фону залежить від чутливості обладнання зчитування — як правило білого кольору.

Можливий друк наступних типів штрих-кодів: CodeBar, Code 39 (Extended), Code 93 (Extended), Code 128 (всі типи), EAN / JAN-13, EAN / JAN-8, Post Net, UCC / EAN — 128, Interleaved 2 of 5, HIBC-39, MSI Plessey, UPC-A, UPC-E .

Можливість друку, не вказаної вище, штрих-коду додатково необхідно уточнити у менеджера.

Вимоги до персональних даних

Інформація для персоналізації надаються в Excel-файлі, де в кожному рядку вказані дані для однієї карти. Вимоги до макетів пластикових карт: Наприклад, в шпальтах послідовно перераховуються: Прізвище, Ім’я, По батькові, посада, номер телефону, ім’я файлу з фотографією. Для елементів персоналізації необхідно вказати назву шрифту, його накреслення (стиль) і розмір. Розмір тексту в пунктах повинен бути не менше 6 pt (для стилю Bold), не менше 10 pt (для стилю Normal). Кращими є рубані шрифти без зарубок (типу Arial, Tahoma), кольори: чорний, білий, жовтий, червоний, синій, зелений, срібний, золотий.

Вимоги до макетів пластикових карт: Текстова інформація (імена, прізвища та ін.) Для кодування або ембосування повинні бути забиті великими літерами. Дані кодуються на різних доріжках магнітної смуги повинні бути вказані в різних стовпчиках. Дані ембоссіруемие на різних рядках повинні бути також записані в різних стовпчиках. Для пропусків повинен бути додатково надано макет з одним екземпляром даних.