3-tag картки (брелоки 28*54 мм)

Вартість виготовлення 3-tag карт + номер + круглий отвір 5 мм, закруглені кути. Ціна в гривнях, за одну міні-картку:

Тираж: 300 500 900 1500 3 000 5 000
Двостороння повнокольорова картка (4+4) 1.80 1.60 1.50 1.40 1.30 1.10

Вимога до макетів доступні по ссылке

Изготовление 3 tag карт

Останнім часом величезну популярність придбали нестандартні пластикові міні-карти, звані 3-tag карти.
Такі вироби вигідно застосовуються в якості рекламних карт і брелоків. Також їх використовують для різних сфер підприємницької діяльності в якості карт лояльності, бензинових, страхових карт і ін. Виготовлення 3-tag карти в якості якоїсь складової до основної картки лояльності додаткових міні-карт володіє двома важливими перевагами.
По-перше, вручивши своїм рідним або друзям 3 Tag карти, які вам були видані разом з основною картою, можна ще більше заощадити на різні послуги або покупки. А, по-друге, при збігу штрих-кодів на всіх картах накопичення коштів проводиться на один загальний бонусний рахунок. Необхідно відзначити, що якщо все користуються однією картою, то це не дуже зручно. Краще, звичайно ж, якщо у кожного буде своя власна карта. Для підвищення прибутку торговельна мережа збільшує кількість лояльних клієнтів за допомогою розповсюдження 3 Tag карт.

Виробничі особливості 3 TAG міні-карт

Як матеріал для виробництва 3 Tag карт використовується пластик. Стандартної заготовки із пластику вистачить на виготовлення двох-трьох міні-карт із закругленими кінцями. Така заготовка має наступні розміри: 86 на 54 міліметрів. Додатковим штрихом для зручності використання міні-карти може стати висічення в ній отвори. Крім того, за бажанням майбутнього власника карти може бути виготовлені не тільки окремі карти, але і не до кінця висічені, для повного розламування яких використовуються спеціальні борозенки. Карту з отвором, наприклад, можна прикріпити до зв’язки ключів. Крім того, її носіння можна застосувати в якості брелока.

На 3 Tag карту, яка у ролі дисконтної, наноситься штрих-код, наприклад, Code 128, Code 39, EAN 13, EAN 8 або інший.

Також в таку карту вводяться всі необхідні відомості про програму дисконту. Як правило, факторами, що впливають на ціну виготовлення міні-карт, є не тільки колічествопланіруемих до випуску карт, але і тип використовуваної друку (цифровий, офсетний або трафаретний). Також то, скільки буде коштувати 3 Tag карта, залежить від необхідності нанесення на неї персональнойінформаціі про клієнта.

При відсутності такої необхідності вартість виготовлення даної карти буде меншою.

Виготовлення 3 tag, міні карт, пластикових брелків

Специфікація

Материал — ПВХ пластик

Поверхность — ламинированная

Размер — 53,98*28,53*0,76 мм (согласно ISO-7810)

Полиграфическое оформление – цифровая